Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Aktuálne oznamy

AKO SA SPRÁVAŤ: COVID-19

Dôležité odkazy:

V Ban. Bystrici dňa 30. 09. 2021

Ubytovať sa v ŠD 5 je možné od 01. 10. 2021 v pracovných dňoch v čase od 07:30 do 14:00 hod.

Študent, ktorému vznikol nárok na vrátenie preplatku nájomného za mesiac september 2021, musí odovzdať vedúcej ŠD vyplnené a podpísané tlačivo: "Žiadosť o vrátenie platby za ubytovanie"

V Ban. Bystrici dňa 28. 09. 2020

Nájomné za zimný semester akademického roka 2021/22

A = 2 - lôžková izba 62,00 € / mes. september - január = 310,00 €
    A = 3 - lôžková izba 59,00 € / mes. september - január = 295,00 €

Názov účtu: Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Banka: Štátna pokladnica, Radlinského 32, 810 05 Bratislava 15
    Číslo účtu:

IBAN: SK44 8180 0000 0070 0009 5857

BIC / SWIFT: SPSRSKBA

VS: 65123456
    ŠS: ID študenta
      - v správe pre prijímateľa uveďte meno a izbu študenta

MANUÁL - PLATBA

V prípade nutnosti vyhľadávania platby - nesprávne uvedený VS, ŠS alebo platba poštovou poukážkou, študent zaplatí poplatok vo výške 5,00 €.

V Ban. Bystrici dňa 01. 07. 2020

Zmluva o ubytovaní AR 21/22

Postup pri odubytovaní zo ŠD5:

Študent sa môže odubytovať u vedúcej ŠD v pracovných dňoch od 07:00 hod. do  14:00 hod.

Žiadame študentov, aby pri odubytovaní zo ŠD dodržiavali nasledovný postup:

• Vyplníte tlačivo "ODCHODKA zo ŠD", tlačivo je k dispozícii na vrátnici alebo u vedúcej ŠD.
    • Pani upratovačka, ktorá upratuje Vašu bunku, Vám skontroluje izbu a podpíše "ODCHODKU zo ŠD".
    • Vypíšete tlačivo "ODSTÚPENIE od ZMLUVY" s uvedením dôvodu odchodu - riadite sa Zmluvou o ubytovaní, čl. V. Odstúpenie od zmluvy
      - dôvod = ukončenie štúdia, k ODSTÚPENIU priložíte tlačivo zo študijného oddelenia.
    • Ak máte preplatok na nájomnom, vyplníte tlačivo "Žiadosť o vrátenie preplatku za ubytovanie". V prípade nedoplatku sa dostavte k vedúcej ŠD, kde ho v hotovosti uhradíte.

Všetky vyššie uvedené tlačivá odovzdáte vedúcej ŠD.

Tlačivá Odstúpenie od zmluvy a Žiadosť o vrátenie nájomného sú na:
    - VZORY tlačív na stiahnutie

V Banskej Bystrici dňa 28. 09. 2021