Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Junior účtovník/účtovníčka - Banská Bystrica

BJ accounting services s. r. o.

Miesto práce
    Na Troskách 26, Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru
    skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu
    ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
    5 - 6 EUR/hod.Z počtu uchádzačov na základe životopisu vyberieme vhodných kandidátov, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna činnosť
    - spracovanie účtovníctva našich klientov podľa legislatívnych predpisov
    - reporting a vykazovanie
    - mzdové účtovníctvo a personalistika
    - spracovanie výkazov k DPH

Zamestnanecké výhody, benefity

- kompletné postupné zaškolenie
    - každý rok zvýšenie mzdy
    - certifikované vzdelávanie
    - príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
    - flexibilný pracovný čas
    - výborná dostupnosť MHD

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
    stredoškolské s maturitou
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, účtovníctvo, ekonomika, manažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- študent SŠ (4 ročník) a VŠ ( ideálne 2-4 ročník)
    - práca s PC a MS office
    - chuť pracovať a vzdelávať sa
    - skúsenosti s účtovnym softvérom Pohoda vítaná
    - vzdelanie alebo prax v oblasti účtovníctva vítaná

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme účtovná spoločnosť na trhu pôsobiaca už 3 roky. Svojim klientom poskytujeme kvalitné služby v oblasti spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, daní a komunikácie s úradmi. Hľadáme do nášho kolektívu zodpovedného kolegu, ktorý má chuť pracovať v oblasti účtovníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov