Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Cenník ubytovania

Poskytovanie ubytovania - študentské izby - študent:

Výška nájomného ŠD 5:

Ceny platné od 01. 09. 2017

A = 2 - lôžková izba 62,00 €/mesačne
    B = 3 - lôžková izba 59,00 €/mesačne

Študenti sa môžu ubytovať v ŠD v pracovných dňoch a to v čase od 07:00 hod. do 14:30 hod.

V prípade, ak študent chce predčasne ukončiť ubytovanie na ŠD (pred termínom dohodnutým v Zmluve o ubytovaní) je povinný doručiť vedúcej ŠD "Odstúpenie od zmuvy o ubytovaní". Pred podaním odstupenia od zmluvy o ubytovaní, študent musí mať vyrovnané všetky svoje podlžnosti (nájomné, škody).

V prípade, ak vznikol preplatok na nájomnom, študent požiada o vrátenie nájomného. Študent musí mať vyrovnané všetky svoje podlžnosti (nájomné, škody(, podpísanú odchodku z domova (v poriadku odovzdanú izbu, vrátenú posteľnú bielizeň, kľúče, preukaz).

VZORY tlačív na stiahnutie

Postup pri odubytovaní:

Študent:

• vyžiada si odchodku / vrátnica /
    • dá si skontrolovať izbu p. upratovačke - podpíše odchodku
    • vysporiada si všetky spôsobené škody, závady u vedúcej ŠD - podpíše odchodku
    • odubytuje sa u vedúcej ŠD / odovzdať preukaz, kľúče, podpísanú odchodku, postel.bielizeň,deku/

Poskytovanie krátkodobého ubytovania - študentské izby:

Študent má možnosť krátkodobo ubytovať svojho hosťa na študentskej izbe maximálne na 2 noci, dvakrát v jednom mesiaci. Podmienkou je vypísať si "Žiadosť o krátkodobé ubytovanie na študentskej izbe" - tlačivo je na vrátnici ŠD. Žiadosť musí obsahovať písomný súhlas všetkých spolubývajúcich na izbe. Žiadosť musí byť odovzdaná na vrátnici ŠD do 11:30 hod. v pracovný deň.
    Cena ubytovania je 4,- € za osobu/noc.

Poskytovanie krátkodobého ubytovania - hosťovské izby:

Ubytovanie je potrebné si vopred dohodnúť telefonicky na t. č.: 048 / 446 4981, alebo @: janka.hodasova@umb.sk. Je potrebné uviesť priezvisko, meno, mesto / obec trvalého bydliska a termín požadovaného ubytovania (počet nocí).

Ceny:

zamestnanci a hostia UMB

1-lôžková izba

14,00 €/os/noc
    12,00 €/os/noc
    študenti UMB externí

1-lôžková izba

12,00 €/os/noc
    10,00 €/os/noc
    hostia (SR, zahraničie) 1-lôžková izba
    22,00 €/os/noc
    20,00 €/os/noc

Ubytovanie je poskytované vo vyčlenenej lôžkovej kapacite, v bunkovom systéme 1+2 so sociálnym zariadením.
    V prípade, že hosť chce byť v 2-lôžkovej izbe sám, informácia o cene mu bude poskytnutá vedúcou ŠD, ako aj informácia o cenách ubytovania v apartmánoch.

Hosť sa môže ubytovať od 11:00 do 24:00 hod., izbu opúšťa do 09:00 hod. v deň odchodu.

• Izby sú moderne zariadené, na každej izbe je skrinka so zabudovanou chladničkou.
    • 4 x bunkový systém (2 lôžka + 1 lôžko so spoločným sociálnym zariadením)
    • 1 jednolôžková izba
    • 1 spoločná kuchyňa na chodbe, vybavená základnými kuchynskými potrebami