Aktuálne oznamy

Ubytovať sa v ŠD je možné od prvého pracovného dňa v mesiaci september, len v pracovných dňoch, v čase od 07:30 do 14:00 hod.

Pridelenie lôžka je NEPRENOSNÉ, NIE JE MOŽNÉ ho prenechať inej osobe.
    ZMENA ŠD po pridelení ani počas AR NIE JE MOŽNÁ.

Od AR 2023/24 je zavedený "nenávratný poplatok za nezistené škody na ubytovacom zariadení" vo výške 15,- Eur. Poplatok je potrebné uhradiť v lehote do 15 dní odo dňa uzatvorenia / podpísania Zmluvy o ubytovaní (Čl. V., bod 7.).

Elektronická komunikácia medzi študentami a zamestnancami Správy účelových zariadení UMB (ďalej SÚZ UMB) bude akceptovaná len prostredníctvom prideleného e-mail konta UMB v tvare:

meno.priezvisko@student.umb.sk

Zamestnanci SÚZ UMB nebudú reagovať na @ komunikáciu zo súkromných @ adries študentov.

V prípade nefungovania e-mail adresy nájdete pomoc na adrese: https://helpdesk.umb.sk/

Nájomné - obdobie marec - jún 2024 akademického roka 2023/24

Nájomné, sa bude uhrádzať výhradne bezhotovostným prevodom v termíne:

od 01. 02. do 20. 02. 2024 (čiastka už pripísaná na účet SÚZ UMB)

A = 1 - lôžková izba 76,00 € / mes. marec - jún 2024 = 304,00 €
    B = 2 - lôžková izba 72,00 € / mes. marec - jún 2024 = 288,00 €
    C = 3 - lôžková izba 69,00 € / mes. marec - jún 2024 = 276,00 €

Názov účtu: Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Banka: Štátna pokladnica, Radlinského 32, 810 05 Bratislava 15
    Číslo účtu:

BIC / SWIFT: SPSRSKBA

VS: 63123456
    ŠS: ID študenta
      - v správe pre prijímateľa uveďte meno a izbu študenta

V prípade nutnosti vyhľadávania platby - nesprávne uvedený VS, ŠS alebo platba poštovou poukážkou, študent zaplatí poplatok vo výške 5,00 €.

V Banskej Bystrici dňa 01. 02. 2024

Prístelky v ŠD3 budú prideľované po ubytovaní všetkých študentov príslušnej izby:

- prístelka je možná v 3-lôžkovej izbe
    - k ubytovaniu je potrebný písomný súhlas všetkých spolubývajúcich z izby
    - tlačivo je k dispozícii na vrátnici
    - platba za 4,5 mesiaca prevodom do 7 dní od ubytovania
    - prístelku si zabezpečí každý študent sám = len "rozkladacie lôžko", nie pevné!
    - študent si musí zabezpečiť svoj vankúš a paplón
    - s vypísaným tlačivom sa študent dostaví k príslušnej ubytovateľke v ŠD3

V prípade uvoľnenia lôžka na izbách je študent ubytovaný na prístelke povinný na základe výzvy ubytovateľky ŠD presťahovať sa na lôžko a uhradiť predpísané nájomné.

Postup pri odubytovaní zo ŠD 3:

Študent sa môže odubytovať v pracovných dňoch od 07:30 hod. do  14:00 hod.

Žiadame študentov, aby pri odubytovaní zo ŠD dodržiavali nasledovný postup:

• Vyplníte tlačivo "ODCHODKA zo ŠD", tlačivo je k dispozícii na vrátnici v ŠD.
    • Pani upratovačka, ktorá upratuje Vašu bunku Vám skontroluje izbu a podpíše "ODCHODKU zo ŠD".
    • Vypíšete tlačivo "ZÁNIK UBYTOVANIA" s uvedením dôvodu odchodu - riadite sa Zmluvou o ubytovaní,
      čl. VI. Možnosti zániku ubytovania
      - dôvod = priložíte potvrdenie zo študijného oddelenia.
    • Ak máte preplatok na nájomnom, vyplníte tlačivo "Žiadosť o vrátenie platby  za ubytovanie".
    • Všetky vyššie uvedené tlačivá odovzdáte pani ubytovateľke v ŠD3 pri odubytovaní.
      - odovzdáte preukaz ubytovaného, kľúče od izby, posteľné prádlo, lampu a v prípade poškodeného zariadenia izby, škody uhradíte u pani ubytovateľky.

Tlačivá Zánik ubytovania a Žiadosť o vrátenie platby za ubytovanie sú na:
    - VZORY tlačív na stiahnutie
    - vo FAX Copy