Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

2% pre OZ Univerzitas Matthiae Belii

Vážení spolupracovníci a priatelia univerzity,

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici má vytvorené Občianske združenie UNIVERSITAS MATTHIAE BELII, Národná 12, 97401 Banská Bystrica IČO: 31914845.

Blíži sa termín podávania daňových priznaní a s tým spojená možnosť poskytnúť 2 % z Vašej zaplatenej dane. Hlavným cieľom občianskeho združenia je podpora všestranného rozvoja Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Z prostriedkov združenia sa odmeňujú autori najlepších publikácií z univerzity, ktorí získali Cenu rektora, prispieva sa na rozvoj a skvalitňovanie základného a aplikovaného výskumu, na spoluprácu učiteľov s vysokými školami v Slovenskej republike a v zahraničí, oceňujú sa športovci – reprezentanti univerzity v oblasti športu, umenia, študentskej vedeckej aktivity.

Touto cestou sa uchádzame o Vašu priazeň vyjadrenú príspevkom 2 % z Vašej dane.

V závere tejto správy sú tlačivá, na ktoré stačí dopísať Vaše identifikačné údaje a odovzdať na daňovom úrade podľa miesta Vášho bydliska (informácia na www.drsr.sk).

Vopred Vám ďakujeme, že 2 % z Vašej dane venujete práve nášmu občianskemu združeniu.

doc. Ing. Vladimír Hiadlovský, PhD.

rektor UMB