Aktuálne oznamy

Úprava platieb za ubytovanie za II. semester akademického roka 2020/2021

Na základe Uznesenia č. 2/2021/2 prijatom na rokovaní grémia rektora UMB vo veci procesu ubytovania v ŠD UMB v akademickom roku 2020/2021, vám oznamujeme, že študenti ubytovaní v ŠD UMB, ktorí majú aktuálne platné ubytovacie zmluvy na akademický rok 2020/2021, nebudú v období február, marec, apríl 2021 platiť poplatok za ubytovanie. Toto rozhodnutie sa netýka ubytovaných v ŠD, ak nie sú v stave študentov UMB, a tých študentov, ktorí sú na UMB v rámci programu Erasmus+.

S ohľadom na aktuálnu situáciu bude študentom v apríli 2021 oznámené, aké budú ďalšie kroky v súvislosti s ubytovaním v letnom semestri.

Ak sa študent rozhodne odubytovať, nebude sa od neho požadovať plnenie si zmluvných povinností pri odubytovaní.

AKO SA SPRÁVAŤ: COVID-19

V Ban. Bystrici dňa 15. 10. 2020

Ubytovať sa je možné v pracovných dňoch v čase od 07:30 do 14:00 hod.

V Ban. Bystrici dňa 08. 09. 2020

PLATBA - MANUÁL

V prípade nutnosti vyhľadávania platby - nesprávne uvedený VS, ŠS alebo platba poštovou poukážkou, študent zaplatí poplatok vo výške 5,00 €.

V Ban. Bystrici dňa 01. 07. 2020

Zmluva o ubytovaní - aktualizovaná s platnosťou od AR 20/21

V Ban. Bystrici dňa 25. 06. 2020

Prístelky na ŠD 1 budú prideľované od 16. 09. 2020:

- prístelka je možná na 2 - lôžkovej izbe
- k ubytovaniu je potrebný písomný súhlas všetkých spolubývajúcich z izby
- tlačivo je k dispozícii na vrátnici
- platba za 4,5 mesiaca sa hradí vopred v hotovosti u vedúcej ŠD
- prístelku si zabezpečí každý študent sám a môže to byť len "rozkladacie lôžko", nie pevné!
- s vypísaným tlačivom sa študent dostaví k vedúcej ŠD1,3

V Ban. Bystrici dňa 15. 05. 2020

Postup pri odubytovaní zo ŠD 1:

Študent sa môže odubytovať v pracovných dňoch od 07:00 hod. do  15:00 hod.

Žiadame študentov, aby pri odubytovaní zo ŠD dodržiavali nasledovný postup:

• Vyplníte tlačivo "ODCHODKA zo ŠD", tlačivo je k dispozícii u pani skladníčky bielizne (dvere č. 14), ktorá Vám potvrdí vrátenie zapožičanej bielizne.
  • Pani upratovačka, ktorá upratuje Vašu bunku, Vám skontroluje izbu a podpíše "ODCHODKU zo ŠD".
  • Vypíšete tlačivo "ODSTÚPENIE od ZMLUVY" s uvedením dôvodu odchodu - riadite sa Zmluvou o ubytovaní, čl. V. Odstúpenie od zmluvy
    - dôvod = ukončenie štúdia, k ODSTÚPENIU priložíte tlačivo zo študijného oddelenia.
  • Ak máte preplatok na nájomnom, vyplníte tlačivo "Žiadosť o vrátenie nájomného". Pri nedoplatku, tento uhradíte v hotovosti u vedúcej ŠD.

Všetky vyššie uvedené tlačivá odovzdáte vedúcej ŠD 1, 3 pri odubytovaní.
- odovzdáte preukaz ubytovaného, kľúče od izby a v prípade poškodeného zariadenia izby, škody uhradíte u Ing. Loulovej - hospodárka ŠD 1.

Tlačivá Odstúpenie od zmluvy a Žiadosť o vrátenie nájomného sú na:
- VZORY tlačív na stiahnutie
- vo FAX Copy