Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah
Vyhľadávanie

Deň rodiny 2018

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystricia sa aj tento rok predstavila banskobystrickej verejnosti na podujatí Deň rodiny 2018. Športové kluby našej univerzity pripravili bohatý program pre celé rodiny.

Návštevníci podujatia si vyskúšali rôzne športové a atletické disciplíny. Nechýbal hod raketkou, skok do diaľky z miesta, prekážkový beh, frekvenčné cvičenia či hod na presnosť. Tí najlepší získali darčeky s logom UMB. Všetci návštevníci mali možnosť stretnúť aj zástupcov hokejového tímu UMB Hockey Team a odfotiť sa s víťazným pohárom Sekeras Trophy. Záujem o súťaže bol naozaj veľký a niekedy deti museli stáť v rade, aby si jednotlivé disciplíny mohli vyskúšať. 

Viac inoformácií o aktivitách našich klubov nájdete na stránke: Športovný klub UMB

A ak neviete, čo s deťmi v prvých prádzninových týždňoch, UMB má pre Vás riešenie — Detskú Univerzitu 2018.

Aj ja to zvládnemAj ja to zvládnemUž bežím do cieľaUž bežím do cieľaHop, ďalšia prekážka zdolanáHop, ďalšia prekážka zdolanáTeraz určite trafímTeraz určite trafímPo štvornožky to ide ľahšiePo štvornožky to ide ľahšieVysoký výskok, aby som nezhodila prekážkuVysoký výskok, aby som nezhodila prekážkuAtmosféra bola výbornáAtmosféra bola výbornáSom zvedavá, ako ďaleko poletíSom zvedavá, ako ďaleko poletíMusím skočiť viac ak môj bratMusím skočiť viac ak môj bratDúfam, že budem mať najlepší čas ...Dúfam, že budem mať najlepší čas ...Ďalší športovec je pripravenýĎalší športovec je pripravenýAj my ideme športovaťAj my ideme športovať