Kurzy šité na mieru

Nenašli ste kurz, ktorý ste hľadali? Alebo máte záujem prispôsobiť obsah niektorého kurzu?

Kurzy ušijeme presne na mieru na základe požiadaviek Vašej spoločnosti.

• Ako prebieha požiadavka na kurz na mieru? Zamestnanec alebo HR pracovník spoločnosti nám odošle požiadavku na kurz pre svojich zamestnancov. Referát celoživotného vzdelávania podľa požiadaviek zadávateľskej firmy dohodne predbežnú osnovu. Komunikační partneri sú koordinátor kurzov, zadávateľ požiadaviek a lektor. Upravíme osnovu podľa Vašich požiadaviek, a tak vytvoríme predpoklad pre kvalitné vzdelávanie.
  • Počas vzdelávania používame interaktívne a aktivizačné metódy vzdelávania. Účastníci vzdelávania sú aktívne zapojení do predmetného vzdelávania.

Organizovali sme

• tréningy zamerané na komunikačné a prezentačné zručnosti, administratívne zručnosti, sociálno-psychologické tréningy, syndróm vyhorenia a jeho prevencia, manažment obchodu, marketingu, projektov, firemnej kultúry a etiky, efektívne spôsoby komunikácie, jazykové kurzy

Referencie

• Mestský úrad Banská Bystrica, Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva, ...

Ak máte záujem, prosím zadajte Váš dopyt na kurz prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára. Na základe Vašich požiadaviek Vás budeme kontaktovať.