Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah
Vyhľadávanie

Teambuilding

Máte dilemu?

Chcete odmeniť zamestnancov za ich úsilie alebo radšej investovať do ich rozvoja?

Uľahčíme vám to!

VĎAKA NAŠIM TEAMBUILDINGOM ZÍSKATE OBOJE.

Poďte s nami na Expedíciu k hore Elgon, naučte sa Skrotiť Alberta, objavte Cestu do Valhaly, vykročte Po stopách Yetiho, nechajte vyrásť Strom života alebo sa vydajte na dobrodružnú cestu Za pokladom Inkov. Fantázii sa medze nekladú a my sa postaráme o to, aby bol váš teambuilding skutočne nezabudnuteľným zážitkom. Práve emócia je to, čo si človek najlepšie pamätá. Vďaka cieleným aktivitám prepájame soft skills školenie so zábavou a ponúkame vám niečo viac než len bežný teambuilding.

 

Teambuilding

O čom to celé je?

Pod vedením certifikovanej lektorky a tímu KC UMB, ktorí pre Vás pripravia program na mieru, sa vaši zamestnanci vydajú na dobrodružnú výpravu. Zároveň im počas dňa poskytneme podporu a cennú spätnú väzbu, ktorá im pomôže prekonávať prekážky pri dosahovaní cieľa. Firmu tvoria ľudia a šťastní ľudia pracujú lepšie. Odmeňte svojich ľudí skvelým dňom plným spoločných zážitkov, ktorý zároveň:

 

Na dobrodružnej ceste vás bude sprevádzať tím v zložení:

Teambuilding

Referencie

 

Kontakt

Mgr. Jana Štefánikováreferentka

Telefón 048/446 6412   +421 907 790 706E-mailjana.stefanikova@umb.skPracoviskoRektorát / Prorektorka pre medzinárodnú spoluprácu a celoživotné vzdelávanie