https://www.umb.sk/cms/handler.php
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah

Kurzy šité na mieru

Nenašli ste kurz, ktorý ste hľadali? Alebo máte záujem prispôsobiť obsah niektorého kurzu?

Kurzy ušijeme presne na mieru na základe požiadaviek vašej spoločnosti.

  • Ako prebieha požiadavka na kurz na mieru? Zamestnanec alebo HR pracovník spoločnosti nám odošle požiadavku na kurz pre svojich zamestnancov. Referát celoživotného vzdelávania UMB podľa požiadaviek zadávateľskej firmy dohodne predbežnú osnovu. Komunikačnými partneri sú koordinátor kurzov, zadávateľ požiadavky a lektor. Upravíme osnovu podľa vašich požiadaviek, a tak vytvoríme predpoklad pre kvalitné vzdelávanie.
  • Organizovali sme: tréningy zamerané na komunikačné a prezentačné zručnosti, administratívne zručnosti, sociálno-psychologické tréningy, syndróm vyhorenia a jeho prevenciu, manažment obchodu, marketingu a projektov, firemnú kultúru a etiketu, efektívne spôsoby komunikácie, MS Office, atď.
  • Referencie: Mestský úrad Banská Bystrica, LPP, Centrum PPaP, Národne centrum zdravotníckych zariadení, Národný inšpektorát práce, Gastroenterologická ambulancia

Ak máte záujem, prosím, zadajte vašu požiadavku na kurz prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Následne vás budeme kontaktovať s ponukou.