Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah
Vyhľadávanie

Úspešné podujatie Zo školy na zimák

Univerzita Mateja Bela spolu s hokejovým tímom UMB Hockey zorganizovali výnimočné podujatie pre stredoškolákov

Viac ako 700 študentov stredných škôl a gymnázií sa v utorok 15. novembra zúčastnilo na ligovom zápase UMB Hockey teamu a tímu Warriors Prešov. Naši hokejisti zvíťazili 4:2. Úvodné buly zápasu prišiel vhodiť majster sveta v chôdzi Matej Tóth.

Športovo-kultúrne podujatie bolo zorganizované pri príležitosti Dňa študentstva pod záštitou rektora Univerzity Mateja Bela doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD. v spolupráci s Radou študentov mesta Banská Bystrica. Študenti stredných škôl a gymnázií mali okrem atraktívneho zápasu príležitosť oboznámiť sa s možnosťami štúdia na všetkých fakultách UMB. Predstavili sa aj partnerské organizácie SAIA, AISEC, IC Centre, Erasmus, AZU a Zadobe. Študenti súťažili o ceny od partnerov a reklamné balíčky od UMB.

Úspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimákÚspešné podujatie Zo školy na zimák