Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah
Vyhľadávanie

FASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOM

Hosťom aprílového podujatia FASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOM bol Banskobystričan Jozef Snopko, absolvent FPVaMV UMB, podnikateľ, aktivista, riaditeľ Odboru stratégie informačných technológií na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, vášnivý čitateľ, najmä „vizionár", fascinovaný ľudským pokrokom.


Venuje sa riadeniu strategických a rozvojových projektov kofinancovaných z medzinárodných finančných mechanizmov na Slovensku, aj v zahraničí; špecializuje sa na riadenie v zmysle metodík PRINCE2 a ITIL. Jozef Snopko je autorom viacerých štúdií a business modelov v oblasti IT, je spoluautorom publikácie pre implementáciu architektúry TOGAF vo verejnej správe. Počas jeho pôsobenia získalo ministerstvo niekoľko ocenení v oblasti IT. S jeho menom sú spojené ocenenia Projekt roka 2014 a Projekt roka 2015, pričom získal aj Cenu divákov RTVS.

Popoludnie hudobne spríjemnili a povzniesli študenti Konzervatória Jána Levoslava Bellu: interpretáciou A. Vivaldiho Koncertu G dur sa prezentoval Martin Šalka, Koncertom pre flautu a organ J. S. Bacha Ivana Klesniaková s Marekom Trojákom.

FASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOMFASCINÁCIA ĽUDSKÝM POKROKOM