https://www.umb.sk/cms/handler.php
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah

Univerzitný deň kariéry 2014

Univerzitný deň kariéry 2014 otvoril dvere do sveta práce študentom a absolventom UMB

Kariérne centrum UMB po piaty krát zorganizovalo Univerzitný deň kariéry, ktorý sa konal 7. októbra v čase od 9.30 h. do 15.30 h. v slávnostnej aule na Ekonomickej fakulte UMB.

Podujatie ponúklo príležitosť študentom a absolventom UMB stretnúť sa so zástupcami významných spoločností, získať informácie o potenciálnom zamestnávateľovi, kontakty na personalistov či nadviazať spolupráce so spoločnosťami v rámci stáži a záverečných prác. Firmy a organizácie sa prezentovali prostredníctvom výstavných stánkov a participáciou na sprievodnom programe, ktorý pozostával z prezentácií a zaujímavých motivačných prednášok.

Tento rok sa mohli študenti stretnúť zástupcov spoločností Accenture, Amazon, Camp Leaders Slovakia, Dell, Deloitte, EY, IBM, KPMG, Henkel, PwC a Slovak Telekom. Predstavili sa projekty AZU, Eures, Motory a SAIA. Na evente vystúpil aj spíker Peter Sasín, spoluzakladateľ NLP akadémie a NLP tréner.

Novinkou bola konzultácia životopisov priamo na podujatí kariérovou poradkyňou Zuzanou Záhradníkovou, ktorá zároveň vystúpila v rámci programu a ukázala účastníkom ako identifikovať svoje silné stránky a využiť ich pre svoju budúcu kariéru.

Študenti sa mohli zapojiť aj do súťaže o „Naj CV" v troch kategóriách – Najkreatívnejšie CV, Najgrafika a formát CV a Naj CV po obsahovej stránke.

 

Univerzitný deň kariéry 2014
Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014Univerzitný deň kariéry 2014