Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Lifeguard USA – High Sierra Pools – Work and Travel

Práca bazénového plavčíka v USA v štátoch: Virginia, Maryland, DC alebo Massachusets.

Skvelá možnosť ako si zarobiť počas leta $$$, zdokonaliť sa v angličtine, spoznať kopu nových kamošov a precestovať USA. Zabezpečené ubytovanie s wifi, možnosť ubytovať spoločne páriky a skupiny max 3 ľudí.

Sezóna od 25. 5. 2024 – 2. 9. 2024 (možnosť neskorých príchodov)
    Počet voľných miest je obmedzený, early bird zľava 200 USD len do konca kalendárneho roku, tak neváhaj a ozvi sa

Výhodou pre kandidáta je

• možnosť výberu lokality,
    • najvyššie hodinové mzdy v porovnaní s inými plavčíckymi spoločnosťami,
    • počet garantovaných nadčasov (8 – 16 hodín týždenne),
    • zdokonalenie sa v angličtine nakoľko budeš bývať so študentmi z celého sveta,
    • osobný prístup – interview so zástupcom zo Slovenska,
    • plavčícky kurz na Slovensku platný 2 roky (na ďaľší rok si ho nemusiš robiť a platí aj na SR),
    • umiestnenie párikov a skupín spoločne,
    • možnosť kariérneho rastu v spoločnosti (Pool manager, supervisor),
    • spolupráca s overenou agentúrou CKM, ktora zabezpečuje proces vybavenia víz, letenky a poistenia.

Ponuka benefitov

• overený zamestnávateľ, na trhu už od roku 1992,
    • žiadne registračné poplatky,
    • plavčícky kurz len za $150, platný 2 roky,
    • early bird zľava $200 v prípade včasného vybavenia do 31. 12. 2023,
    • firemné výlety: Ocean City výlet, Baseball game, Whale watch, Six Flags vylety, Olympiada, Futbalový turnaj, Zoo trip,
    • zariadené ubytovanie s wifi a telkou,
    • garantovaný počet nadčasov - viď nižšie,
    • skvelé lokality na výber,
    • vyššia mzda pre opakovačov aj z iných spoločností,
    • možnosť učiť plávanie za príplatky.

Výška odmeny

• 15 - 25,88 € / hodina v hrubom
    • $15 – $18 na hodinu v hrubom, nadčasy $22.50 – $27 (všetko nad 40h za daný týždeň)
    • $15/hodinu v štáte Virginia, nadčasy $22.50/hodinu
    • $15.50/hodinu v štáte Maryland, nadčasy $23.25/hodinu
    • $16.50/hodinu v štáte Massachusetts, nadčasy $24.75/hodinu
    • $17.25/hodinu v štáte Washignton D.C., nadčasy $25.88/hodinu

Opakovači, plavčíci z inych spoločností so skúsenosťami z USA o $0.25/hodinu navyše. Možné pozície pool manažérov alebo asistentov za lepšie hodinové mzdy. Možnosť výučby plavania pre deti za príplatky.

Priemerný počet garantovaných hodín 48 – 56 týždenne. V DC 42 – 48 týždenne.

Informácie o výberovom konaní

Lifeguard USA – High Sierra Pools – Work and Travel