Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

IQOS Ambassador Banská Bystrica

Spoločnosť: Dustream production s.r.o.

Miesto práce: Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Mzdové podmienky (brutto): 5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nahliadni do sveta prémiového predaja a pracuj pre exkluzívnu značku, ktorá ponúka inovatívny produkt.

Váhaš, či je táto ponuka pre teba? Nikdy si v oblasti predaja nepracoval/a? Nevadí, stačí ak na nižšie uvedené tvrdenia odpovieš 3x ÁNO. Zvyšok už nechaj na nás.

✔ Chcem, aby komunikácia tvorila základ mojej práce.
    ✔ Svojou energiou viem pozitívne ovplyvniť aj svoje okolie.
    ✔ Nové veci a výzvy prijímam s otvorenou náručou.

Ak si si odpovedal/a 3x ÁNO, predstavíme si spolu tvoju náplň práce.

● Prirodzená a príjemná komunikácia s našimi klientmi. U nás to nie je len klasický predaj, doručujeme klientom zážitky.
    ● Nadštandardný servis, ktorý poskytujeme našim klientom, vďaka ktorému sa k nám radi opäť vrátia.
    ● Starostlivosť o vašu predajňu a s tým spojené úlohy.

Držíme sa hesla „Kvalita nad kvantitu.“

Zamestnanecké výhody, benefity

• mimoriadne odmeny za kvartálne súťaže
    • plne hradené pravidelné školenia a workshopy
    • možnosť kariérneho rastu
    • teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre študenta vysokej školy.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Príjemná a otvorená komunikácia
    Záujem o rozvoj
    Flexibilita
    Tímový hráč
    Zodpovedný prístup k práci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
    www.dustream.sk

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská