Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Stáž v Londýne alebo v Belfaste

Ponuka stáže v Londýne a v Belfaste pre študentov grafického dizajnu a marketingu. Viac informácií o stáži nájdete v prílohách tejto stránky. Stáž je možné realizovať ako Erasmus+ stáž.

Ponuka je uvedená v anglickom jazyku, je určená anglicky hovoriacim záujemcom.

We have two new exciting internship opportunities for Graphic Design, Media & Communications or Marketing students keen to gain practical experience abroad.

Digital Marketing - Graphic Internship (Belfast)

The host company is based in Belfast. Mentored throughout, the successful candidate will assist in all aspects of digital marketing to drive interest and awareness the company’s platform by creating graphic content, video, documents, brochures, email campaigns.

Digital Content Design Internship (London)

Based in London, the host company is the UK and Europe’s leading digital office media company providing top brand advertising. Their European network is now reaching an audience of more than 900,000 people per week. Mentored throughout, the successful candidate will be responsible for developing & designing content for asset & media partners

Ďalšie ponuky stáží nájdete na stránke organizácie ESPA (European Student Placement Agency Ltd).