Webinár spoločnosti Johnson Controls

Kariérne centrum Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici  (KC UMB) v spolupráci so spoločnosťou Johnson Controls organizovali online webinár Working remotely. Webináru sa mohli zúčastniť nielen študenti, zamestnanci UMB,  ale aj verejnosť. Workshop pod vedený skúsenými  lektorkami, ktoré pracujú na pozícii Talent Acquisition Specialist v spoločnosti Johnson Controls, Michaelou Pikovou a Janou Trlíkovou.  Zameranie bolo orientované na aktuálne témy, najmä na to, aký má vplyv práca na diaľku na naše zdravie, na nástroje, ktoré pomôžu lepšie si usporiadať čas a v neposlednom rade na tipy a triky ako takýto druh práce zvládnuť.  

„Ďakujeme Kariérnemu centru UMB za spoluprácu pri organizovaní webinára, ktorý mal úspech a slušnú účasť študentov. Budeme sa tešiť na ďalšie spoločné podujatia,″ uviedli lektorky. 

Kariérne centrum UMB získalo pozitívnu spätnú väzbu od účastníkov workshopu a teší ich príležitosť spolupráce s úspešnou spoločnosťou Johnson Controls. V novom roku pripravuje KC UMB zaujímavé aktivity s ďalšou spoločnosťou, ktorá má svoje stabilné miesto nielen na slovenskom, ale aj na zahraničnom trhu. O bližších termínoch  podujatí bude informovať na svojej webovej stránke  www.kc.umb.sk alebo prostredníctvom  sociálnych sietí Kariérneho centra UMB.  

Webinár spoločnosti Johnson ControlsWebinár spoločnosti Johnson ControlsWebinár spoločnosti Johnson Controls