Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Univerzita - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Preskočiť na obsah
Vyhľadávanie

Design Thinking - metóda zameraná na užívateľa

Začiatok (dátum, čas): 5. 2. 2021, 14:00
Koniec (dátum, čas): 5. 2. 2021, 19:00
Usporiadateľ: Kariérne centrum UMB
Design Thinking - metóda zameraná na užívateľa

Workshop pre zamestnancov UMB

Design Thinking je metóda zameraná na užívateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

 

Termín workshopu: 5. február 2021 od 14.00 h do 19.00 h 

 

OBSAH WORKSHOPU

Ako sa vcítiť do kože užívateľov

Empatia vám pomôže porozumieť túžbam užívateľov s ohľadom na ich spôsob života, práce a relaxácie. Vďaka empatii sa môžete inšpirovať skutočnými potrebami a vytvárať pre užívateľov cenné produkty a služby. Počas workshopu sa naučíte, ako sa zamerať na užívateľov, a ako im porozumieť.

10-krát viac nápadov

Proces myšlienok je v frameworku Design Thinking veľmi dôležitý. Naučíte sa, ako správne robiť brainstorming, aby ste získali čo najviac nápadov. Spolu s tímom budete mať 10-krát viac kreatívnejších nápadov než teraz.

Experimentovanie a vytváranie prototypov

Neočakávajte, že nájdete dokonalé riešenie na prvýkrát. Naučíte sa, ako minimalizovať riziko zlyhania projektu vytvorením prototypu a jeho testovaním s malou skupinou užívateľov. Od užívateľov získate spätnú väzbu a vytvoríte finálny produkt, ktorý bude vyhovovať ich potrebám a potrebám úspešného projektu.

 

Workshop vedie Google certifikovaná trénerka Mgr. Šárka Patkošová a je určený len pre zamestnancov UMB. Bude prebiehať v slovenskom jazyku cez Google Meet.

 

Workshop je bezplatný a realizuje sa pri počte min. 20 záujemcov. Maximálny počet účastníkov je 30. 

REGISTRÁCIA

 

Ďalšie informácie nájdete tu.

 

V prípade otázok kontaktujte:

Mgr. Petra Žaludováreferentka

Telefón 048/446 1118   +421 905 273 879E-mailpetra.zaludova@umb.skPracoviskoRektorát / Prorektorka pre medzinárodnú spoluprácu a celoživotné vzdelávanie