Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Práca v Aténach

Končíš školu a rozhliadaš sa po pracovnom trhu?
Chceš získať skúsenosti do života, pracovnú prax a zároveň vycestovať, spoznať krajinu plnú histórie a stretnúť nových ľudí? Stačí ti troška odvahy a chuti vyskúšať niečo nové a ak sa dohovoríš v angličtine, už onedlho môžeš pracovať v gréckych Aténach!

Medzinárodná firma v Grécku, ktorá spolupracuje so svetovo známymi spoločnosťami hľadá nových členov do tímu zákazníckej podpory pre slovenský trh.
Náplňou práce je poskytovanie technickej alebo zákazníckej podpory pre slovensky hovoriacich zákazníkov cez telefón, e-mail alebo online chat. A nejedná sa o žiadny aktívny predaj, toho sa určite báť nemusíš.

Pre začiatok ťa podporí firma – kúpi Ti letenku do Atén, vyzdvihne na letisku a poskytne ubytovanie na prvé 2 týždne zdarma. Taktiež Ti pomôžu s hľadaním nového bývania a všetkými potrebnými dokumentami. A ak ostaneš aspoň rok, môžeš sa tešiť na odmenu vo forme 2 platov naviac.

Daj vedieť aj kamarátom a môžete to skúsiť spolu! Stačí zaslať svoj životopis na ivana.hatarova@grafton.cz a následne sa spojíme pre viac informácií.

Práca v Aténach

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici