Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Aktuár pre neživotné poistenie pre tvorbu rezerv

Informácie o pracovnej pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: TPP
  • Ponúkaný plat: od 1400 € brutto (finálna mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)

Náplň práce:

  • produkcia peňažných tokov zo záväzkov z neživotného poistenia skupiny, ktoré sa premietajú do rôznych typov rizikového modelu na odberateľskom trhu
  • poskytovať poradenstvo a podporu miestnym jednotkám počas štvrťročnej výroby
  • vykonávať centrálne výpočty záväzkov z neživotných rezerv
  • udržiavať a zlepšovať platformu pre riadenie rizika
  • analyzovať zmeny zaúčtovaných neživotných záväzkov

Požiadavky na zamestnanca:
POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM:

  • vysokoškolské II. stupňa

VZDELANIE V ODBORE

  • poistná matematika, finančná matematika

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

  • chcieť ísť nad rámec spracovania údajov a túžba analyzovať a poskytovať informácie o podnikaní a riadení rizík
  • silné zručnosti v oblasti komunikácie a riadenia času, ktoré vzhľadom na proces zberu údajov musia byť včasné a efektívne
  • záujem o peňažné toky a analýzu súvahy v rámci poistenia
  • samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť orientovať sa v komplexnom projekte
  • technické počítačové zručnosti sú výhodou, pretože môžu pomôcť pri ďalšej automatizácii procesov

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Anglický jazyk – B2

Benefity

  • Sick days
  • Flexibilný začiatok pracovného dňa
  • Príležitostná práca z domu
  • Svadobný bonus
  • Bonus za dieťa
  • Príspevok na verejnú dopravu
  • Firemné a tímové podujatia
  • Profesijné certifikáty

Kontakt: Jana Otahalová
Lugera & Maklér, spol. s r.o.
Mlynske Nivy 49
M:+421 915 492 955
jana.otahalova@lugera.com
www.lugera.com