Graduate Program

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 1100 € Bratislavský kraj + benefity, 885 € Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj + benefity
  • Termín nástupu: 3. 9. 2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme budúcich manažérov a neskôr riaditeľov našich obchodných jednotiek, distribučných centier v celej Slovenskej republike. Graduate program bude prebiehať v rôznych mestách v rámci jednotlivých krajov.

Hľadáme práve teba, ak máš:

  • Ukončené VŠ štúdium 1. alebo 2. stupňa prezenčného charakteru maximálne pred dvoma rokmi
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Chuť cestovať a sťahovať sa za prácou v rámci SR
  • Zameranie na zákazníka a záujem o oblasť maloobchodu
  • Silné komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zdravé sebavedomie
  • Proaktívny prístup a ambície viesť vlastný tím

Pre viac informácií navštívte http://www.tesco-graduates.sk

Cieľom Graduate programu je pripraviť novú generáciu vedenia našej spoločnosti. Na začiatku programu sa zoznámite s každodenným chodom obchodných jednotiek a vyskúšate si rôzne náplne práce. Keďže budete v krátkom časovom horizonte riadiť a viesť vlastný tím ľudí, je dôležité zoznámiť sa s náplňou práce každého zamestnanca na obchodnej prevádzke, obchodnom dome, príp. distribučnom centre. Po krátkom zaučení prevezmete zodpovednosť špecialistu. V druhej polovici programu budete postupne získavať kompetencie manažéra.

Iné výhody

  • Ročný Graduate program – plnohodnotné zamestnanie (HPP), vďaka ktorému získate komplexný prehľad v oblasti maloobchodu
  • Kariérna podpora z radov managementu spoločnosti
  • Poznanie všetkých častí spoločnosti (distribučné centrum, centrálna kancelária, maloobchod)
  • Vzdelávacie aktivity (školenia napr. prezentačné zručnosti, riadenie stresu či time management, koučovanie)
  • Začlenenie do našej absolventskej komunity - spoločné formálne i neformálne aktivity aj s graduates s iných krajín v rámci CE HO.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – aktívne, min. B1

Počítačové znalosti - používateľ

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý

Požadovaná prax:

  • Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady:

  • Komunikatívnosť, schopnosť spolupracovať, chuť učiť sa a pracovať na osobnom rozvoji, pozitívne prijímanie zmeny.