PHP OOP web vývojár ZV/BB

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do v 2018 plánovanej novootváranej pobočky vo Zvolene (prípadne Banskej Bystrici) hľadáme Vás na programovanie našich inovatívnych online riešení so silnou väzbou k databázam, s dobrými PHP5 a MySQL poznatkami. Vašou úlohou bude programovanie zaujímavých internetových projektov pre našich zákazníkov s využívaním PHP, MySQL, CSS, Bootstrap, JQuery a JavaScript.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • stravné lístky v hodnote 4,80 €
  • spoločenské akcie: vianočný večierok v Aachene v Nemecku, firmou zaplatené cestovné náklady a ubytovanie, grilovačka
  • zaškolenie v Aachene, Nemecko – ak je to potrebné
  • flexibilná pracovná doba (príchod do práce do 9.00 hod.)

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie
A. profesijného životopisu (ideálne v anglickom jazyku) a
B. predstavy svojho finančného ohodnotenia.

Základná zložka mzdy (brutto): od 900 € (trvalý pracovný pomer)

Termín nástupu: od 1. 9. 2018

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore: SQL + PHP (Object-Oriented)

Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti: PHP - pokročilý

                               SQL - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Výhodou, ale nie podmienkou sú:

  • schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku,
  • základné odborné vzdelanie v oblasti dizajnu ako aj istota v ovládaní bežných grafických programov,
  • znalosť systémov správy, verzií Apache Subversion alebo Git,
  • širšie znalosti v oblasti programovania.

Inzerujúca spoločnosť

GRÜN Slovakia s.r.o. (GSS) je softvérová spoločnosť na Slovensku, ktorá pôsobí v sieti spoločnosti GRÜN Software AG (www.gruen.net) so 150 zamestnancami, sídliacou v Nemecku. GSS ponúka služby a produkty týkajúce sa softvérových systémov. Hlavný dôraz sa kladie na projekty, kde sa komerčné systémy softvéru zavádzajú do správ organizácií firiem alebo štátnych orgánov.

Sekcia Slovensko
Administrativna centrála SK: Banská Štiavnica
Programátorská kancelária SK: Bratislava + Zvolen/Banská Bystrica

Kontakt: Eva Pálková, +421 903 203 106, eva.palkova@gruen.sk