Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Cenník ubytovania

Cenník ubytovania - študentské izby - študent:

Výška nájomného ŠD 4:

Ceny platné od 01. 09. 2017

A = 2 - lôžková izba 54,00 €/mesačne
    B = 3 - lôžková izba 51,00 €/mesačne
    prístelok 23,00 €/mesačne

V prípade, ak vznikol preplatok na nájomnom, študent požiada o vrátenie nájomného. Študent musí mať vyrovnané všetky svoje podlžnosti (nájomné, škody(, podpísanú odchodku z domova (v poriadku odovzdanú izbu, vrátenú posteľnú bielizeň, kľúče, preukaz).

Žiadosť o pridelenie prístelky - VZOR

VZORY tlačív na stiahnutie

O voľných lôžkach na ŠD4 sa informujte priebežne u vedúcej ŠD4 na tel.čísle: 048/446 69 16.

Poskytovanie krátkodobého ubytovania na ŠD 4

• vo vyčlenenej lôžkovej kapacite. Štandardné izby - bunkový systém /2+3 lôž./ so spoločným sociálnym zariadením na bunke /wc, sprcha/.

Ubytovanie je potrebné dohodnúť vopred s vedúcou ŠD4 na telef.č. 048/446 6916

študenti UMB (externí)     9,00 € osoba/noc
    hostia (tuzemsko, zahraničie)   11,00 € osoba/noc
    zamestnanci UMB, pedagógovia   11,00 € osoba/noc