Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Cenník ubytovania

Cenník ubytovania - študentské izby - študent:

Výška nájomného ŠD 3:

Ceny platné od 01. 09. 2017

/ A = 1 - lôžková izba 66,00 €/mesačne
    / B = 2 - lôžková izba 62,00 €/mesačne
    / C = 3 - lôžková izba 59,00 €/mesačne

V prípade, ak študent chce predčasne ukončiť ubytovanie na ŠD (pred termínom dohodnutým v Zmluve o ubytovaní) je povinný doručiť vedúcej ŠD "Odstúpenie od zmuvy o ubytovaní". Pred podaním odstupenia od zmluvy o ubytovaní, študent musí mať vyrovnané všetky svoje podlžnosti (nájomné, škody).
    VZOR - Odstúpenie od Zmluvy o ubytovaní

V prípade, ak vznikol preplatok na nájomnom, študent požiada o vrátenie preplatku nájomného. Študent musí mať vyrovnané všetky svoje podlžnosti (nájomné, škody, podpísanú odchodku z domova v poriadku odovzdanú izbu, vrátenú posteľnú bielizeň, kľúče, preukaz).
    VZOR - Žiadosť o vrátenie preplatku nájomného

VZOR - Potvrdenie o ubytovaní

VZORY tlačív na stiahnutie

Poskytovanie krátkodobého ubytovania na ŠD 3 - študentské izby

Študent má možnosť krátkodobo ubytovať svojho hosťa na študentskej izbe maximálne na 2 noci dvakrát v jednom mesiaci. Podmienkou je vypísať si žiadosť o krátkodobé ubytovanie na študentskej izbe - tlačivo je na vrátnici ŠD, ktorá musí okrem iného obsahovať písomný súhlas všetkých spolubývajúcich na izbe. Žiadosť musí byť odovzdaná na vrátnici ŠD do 11:30 hod. v pracovný deň.
    Cena ubytovania je 4 € za osobu/noc.