Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Ubytovanie platby

Názov účtu:

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Banka:

Štátna pokladnica, Radlinského 32, 810 05 Bratislava 15

Číslo účtu:

IBAN: SK44 8180 0000 0070 0009 5857
    BIC / SWIFT:  SPSRSKBA

Konštantný symbol:

Variabilný symbol:

podľa príslušného študentského domova

Špecifický symbol:

ID osoby v AIS

Študentský domov 1                                VS: 61123456

Študentský domov 3                                VS: 63123456

Študentský domov 4                                VS: 64123456

Študentský domov 5                                VS: 65123456

Z dôvodu automatizovaného spracovania poplatkov v informačnom systéme akceptujeme len bezhotovostné platby.

Poplatok za ubytovanie bude vygenerovaný v informačnom systéme AiS2 = SEPA Príkaz na úhradu. Až po jeho vygenerovaní vykonajte platbu.

MANUÁL TU

Poplatok za ubytovanie za zimný semester (sept. - jan. = 5 mes.) musí byť uhradený jednorázovo pred nástupom na študentský domov.

Splatnosť: 01. 07. - 15. 08. príslušného roka

Poplatok za ubytovanie za letný semester (feb. -  jún =  5 mes.) musí byť uhradený jednorázovo.

Splatnosť: 01. 02. - 20. 02. príslušného roka