Veľtrh Študenti - Podniky - Univerzity

Kedy? 4. apríl 2019 od 10.30 h. do 14.30 h.

Kde? Aula Rotunda (okrúhly stôl), poslucháreň P1 (prezentácia spoločností)

 

Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút a Francúzsky inštitút na Slovensku v spolupráci s Francúzsko-slovenskou obchodnou komorou organizujú 8. ročník podujatia s názvom Veľtrh Študenti-Podniky-Univerzity. Po niekoľkých ročníkoch, ktoré sa konali v Bratislave, následne v Košiciach, sa tentokrát presúvame na stredné Slovensko do Banskej Bystrice. Veľtrh sa bude konať 4. apríla 2019 v priestoroch Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela.

Cieľom podujatia je ponúknuť podnikom možnosť predstaviť svoju spoločnosť, pracovné pozície a oblasť pôsobenia univerzitám, gymnazistom, študentom a čerstvým absolventom, ktorí sú pripravení prispieť svojím vkladom k rozvoju podnikov.

Podujatie bude zároveň príležitosťou, aby zástupcovia univerzít a firiem spolu diskutovali o existujúcich študijných programoch, o vzájomných potrebách a o možnostiach spolupráce.

 

Program:

10.00 - 10.30 hod. Príchod účastníkov
10.30 - 12.30 hod. Panelová diskusia « Viacjazyčnosť v podnikovej praxi »
12.30 - 14.30 hod. Prehliadka stánkov

 

Témou tohtoročného okrúhleho stola bude potreba znalosti viacerých cudzích jazykov v každodennej praxi podnikov. Diskusia vhodne tematicky doplní naše podujatie a bude prínosom tak pre zúčastnené podniky z hľadiska ich zamestnávania, ako aj pre študentov, ktorým pripomenie nevyhnutnú konkurenčnú výhodu na trhu práce.

 

Prihláška:

Ak ste podnik, univerzita, alebo asociácia..., a chceli by ste sa zúčastniť tohto veľtrhu, prihláste sa prostredníctvom on-line registračného formuláru do 20. marca 2019 : https://goo.gl/forms/crw6nspXEIXa739x1

 

Ak ste gymnazisti alebo študenti, neváhajte sa zúčastniť veľtrhu aj s vaším životopisom. Niektoré podniky majú pre vás pripravené zaujímavé pracovné pozície, ako aj krátkodobé stáže!

 

Kontakt

Mgr. Petra Žaludová

Mgr. Petra Žaludová

Telefón 048/446 1118   +421 905 273 879E-mailpetra.zaludova@umb.skPracoviskoRektorát / Prorektorka pre medzinárodnú spoluprácu a celoživotné vzdelávanie