Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Letná škola v Ljubljane - ponuka pre akademických zamestnancov

University of Ljubljana, School of Economics and Business
    LJUBLJANA SUMMER SCHOOL
    Take the Best from East and West
    3- 21 July 2023

CALL FOR COURSE PROPOSALS IS NOW OPEN!

We continue to write our story by creating memorable learning experiences and connections in Ljubljana & online and we invite academics to become part of it by submitting course proposals on Bachelor and Master level.

Get to know the programme:
    LJUBLJANA Programme info sheet and ONLINE Programme info sheet

How to apply?