Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Zimná a letná škola v Belgicku

Ponuku je možné realizovať ako krátkodobú mobilitu Erasmus+.

University of Antwerp pozýva na zimnú a letnú školu.

Všetky programy ponúkajú kvalitné vzdelávanie (prednášky, návštevy, workshopy).

· Účastníci po úspešnom absolvovaní získajú kredity ECTS a mikropoverenia.

· Cieľové skupiny sú pre každý program iné (študenti BA/MA, doktorandi alebo postdoktorandi a/alebo odborníci).

· Pre rôzne programy sú k dispozícii štipendiá a znížené poplatky.

· Počas večerov a víkendov sa organizujú spoločenské aktivity: joga na streche, večery pri stolných hrách, plavby v prístave, ...

· 98 % účastníkov minulého roka by odporučilo Letnú a Zimnú univerzitu v Antverpách ostatným.

Zimná škola:

Leadership in Law
    Develop your personal leadership skills
    6 – 10 February 2023

From Mine to Finger
    A deep dive into the world of Diamonds
    6 – 10 February 2023

IDW 2023