Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Prihlasovanie na Erasmus+ 2022/2023

Milé študentky, milí študenti,

logo Erasmus+

ak chcete obohatiť svoje štúdium o  zážitky zo zahraničia, stretnúť nových ľudí a zlepšiť svoje jazykové schopnosti, neváhajte a prihláste sa na Erasmus+. Práve spúšťame prihlasovanie na výberové konanie pre študijné a pracovné pobyty v zahraničí prostredníctvom programu Erasmus+ na akademický rok 2022/2023.

Stačí vyplniť elektronickú prihlášku do 15. decembra 2021.

Prihláška

Centralizovaný Referát pre medzinárodnú spoluprácu UMB je k dispozícii pre všetkých študentov UMB v priestoroch Ekonomickej fakulty (nová budova, 1. poschodie). V prípade potreby sa na nás môžete obrátiť s otázkami ohľadom zahraničných pobytov. Náš tím a kontaktné údaje našich referentiek nájdete v časti Kontakty.

Tešíme sa na Vaše prihlášky.

Referát pre medzinárodnú spoluprácu UMB