Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Prihlasovanie na Erasmus 2023/2024

Milé dámy, milí páni,

oznamujeme Vám, že spúšťame prihlasovanie na mobility Erasmus+ na akademický rok 2023/2024. Prihlášky sa podávajú elektronicky. Elektronickú prihlášku nájdete kliknutím na príslušný odkaz nižšie.

Termín uzávierky podávania prihlášok je 15. decembra, 2022.

Zároveň Vás pozývame na Info Days Erasmus+, ktoré sa uskutočnia dňa 15.11. 2022 na EF  od 10:00 - 15:00 v Slávnostnej aule na EF (2. poschodie). Poďte s nami osláviť 35. výročie programu Erasmus+ a zároveň získať aktuálne informácie o mobilitách Erasmus+ na UMB. Viac informácii už čoskoro na www.umb.sk a facebookovej stránke UMB.

Prihláška pre študentov UMB:

Prihláška študenti

Prihláška pre zamestnancov UMB:

Prihláška zamestnanci

Univerzity, s ktorými má UMB uzatvorenú medziinštitucionálnu dohodu, vyhľadáte v zozname partnerských vysokých škôl