Veronika Matuseková, študentská stáž, BRUSEL, LS 2018/2019

Dobrý deň,

stážujem od marca do konca júla 2019 na Stálom Zastúpení SR pri EÚ v Bruseli. Získala som stáž vďaka Vám, nakoľko ste mi o tejto možnosti dali vedieť a vďaka finančným prostriedkom programu Erasmus+. Stáž mi po ľudskej aj profesionálnej stránke dala strašne veľa. Stretla som sa s premiérom a diskutovala som o makroekonomických otázkach s finančnými špecialistami. Chcela by som sa Vám preto z celého srdca poďakovať.

A rada by som Vás o niečo poprosila. Chcela by som dať vedieť študentom našej fakulty o tom ako stáž prebieha, a o tom že to možné je - nie je to len stáž pre politológov a ľudí z medzinárodných vzťahov. Na našej fakulte je mnoho šikovných a motivovaných študentov a možno jediné čo potrebujú je len vedieť že erasmus+ má výhody a dá sa to. V tom by stálo za to im to priamo ukázať na praktickom príklade.

Preto Vám dávam do pozornosti video, ktoré Stále zastúpenie o mojej stáži nakrútilo. Nachádza sa tu: https://www.facebook.com/szbrusel/videos/339042630095594/ (máte moje plné dovolenie ho propagovať)

Ďakujem veľmi pekne.

S pozdravom,

Veronika Matuseková