Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici


Svetoznámy projekt Startup weekend prichádza do B.Bystrice

Začiatok (dátum, čas): 24. 2. 2017, 7:00
Koniec (dátum, čas): 26. 2. 2017, 18:00
Miesto: Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB
Mesto: Banská Bystrica

Tri dni zábavy, pracovného nasadenia, nových skúseností a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi

Svetoznámy projekt Startup weekend prichádza do B.Bystrice

Po úspechu v niekoľkých slovenských mestách hosťuje Startup Weekend  v meste Banská Bystrica. Na tri dni zábavy, pracovného nasadenia, nových skúseností a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi sa  Bystričania a všetci startupoví nadšenci môžu tešiť v dňoch 24. - 26. februára 2017 v priestoroch Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Princíp podujatia Startup Weekend, ktoré sa pravidelne koná v rôznych mestách po celom svete (viac ako 50.000 účastníkov na viac ako 3000 rôznych podujatiach vo viac ako 390 mestách), je zhromaždiť počas 54 hodín účastníkov rôznych povolaní, znalostí a záujmov, ktorí chcú vyskúšať svoje podnikateľské zručnosti. Na začiatku vytvoria tímy podľa  svojich preferencií a sympatií k prezentovaným nápadom a v priebehu nasledujúcich mnoho hodín tvoria svoje projekty za pomoci viacerých mentorov.

Startup Weekend Banská Bystrica je otvorený pre všetkých. Hlavnou cieľovou skupinou sú aktívni, podnikaví jednotlivci alebo skupiny, ktorí majú záujem overiť si svoje zručnosti, resp. získať nové a spolu s nimi aj skúsenosti a kontakty s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Zaregistrovať sa môžu profesionáli aj študenti z rôznych oblastí, dizajnéri, vývojári, projektoví manažéri, právnici, účtovníci, marketingoví odborníci ... ak chcú inovovať a uspieť, musia sa spojiť, vytvoriť tímy a spolupracovať.

Registrácia prebieha na webových stránke https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-banska-bystrica-0217-tickets-30587754798. Do konca januára je možné kúpiť lístky v zvýhodnenej cene. V cene budú mať účastníci zahrnuté ubytovanie a jedlo od piatkového večera do nedeľného večera (raňajky, obed a večera). Okrem splnenia svojho podnikateľského sna máš možnosť vyhrať zaujímavé ceny ako prístup ku kvalitnému softwéru pre vývojárov v cene niekoľko tisíc € ZDARMA, konzultácie v nadnárodných, ale aj úspešných lokálnych firmách, či nadupanú KIU na víkend.

Pre viac informácií:

Oficiálne internetové stránky: http://www.up.co/communities/slovakia/banska-bystrica/startup-weekend/10400

Facebook: http://www.facebook.com/Startup-Weekend-Banská-Bystrica-692232380823514/


Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici