Začal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej Bystrici

Slávnostnou imatrikuláciou v aule Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici sa 4. júla 2016 začal desiaty ročník Detskej univerzity UMB.

Štyridsaťsedem účastníkov vo veku od 9 – 15 rokov zložilo študentský sľub a prevzalo si imatrikulačný list z rúk rektora Univerzity Mateja Bela doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD.

Tým sa oficiálne stali študentmi banskobystrickej univerzity. V tomto ročníku absolvujú 16 odborných prednášok pod vedením vysokoškolských pedagógov z UMB. 

 

Začal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej BystriciZačal sa 10. ročník Detskej univerzity UMB v Banskej Bystrici