Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Výzva na podávanie žiadostí o štipendium pre excelentných výskumných pracovníkov

Výzva Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici na podávanie žiadostí o štipendium pre excelentných výskumných pracovníkov ohrozených vojnovým konfliktom na Ukrajine

Na základe výzvy na predkladanie žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 09I03-03-V01 Štipendiá pre excelentných výskumníkov ohrozených vojnovým konfliktom na Ukrajine, ktorú zverejnil Úrad vlády SR dňa 19. 5. 2022, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici zverejňuje výzvu na predkladanie žiadostí výskumných pracovníkov, ktorí majú záujem sa uchádzať o pôsobenie na UMB od ak. roku 2022/2023.

Úplné znenie, kritériá a podmienky výzvy sú dostupné na https://www.vlada.gov.sk/vyzva-na-podporu-vyskumnikov-ohrozenych-konfliktom-na-ukrajine/.

Záujemca predloží Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici nasledovné dokumenty:

• curriculum vitae,
    • doklad totožnosti,
    • doklady o vzdelaní,
    • prehľad publikačnej, projektovej a vedeckovýskumnej činnosti uchádzača,
    • motivačný list.

Materiály je potrebné predložiť v elektronickej forme do 8. júla 2022 na adresu vicerector.international@umb.sk

Uchádzač bude informovaný o výsledku posúdenia žiadosti Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici do 15. júla 2022.

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici podá žiadosť na Úrad vlády SR o poskytnutie finančných prostriedkov na financovanie pracovných pozícií pre tých uchádzačov, ktorých žiadosti budú kladne vyhodnotené a prijaté v internom posudzovacom konaní na UMB. Pracovné pozície pre prijatých výskumníkov budú vytvorené až po rozhodnutí Úradu vlády o pridelení finančných prostriedkov.

V prípade, že potrebujete viac informácií, kontaktujte nás: vicerector.international@umb.sk

Banská Bystrica 15. 6. 2022