UMB súčasťou podujatia Deň rodiny

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystricia je súčasťou veľkej rodiny organizátorov a návštevníkov podujatia  určeného pre banskobystrickú verejnosť - Deň rodiny. Športové kluby našej univerzity pripravili bohatý program pre tých, čo si chceli  vyskúšať svoje športové schopnosti.

Nechýbal hod raketkou, skok do diaľky z miesta, prekážkový beh, frekvenčné cvičenia a hod na presnosť. Tí najlepší získali darčeky s logom UMB.  Súťažiacim sa venovali basketbalistky z Basketbalového klubu ŠK UMB  a členovia atletického klubu Atletika pre deti UMB Banská Bystrica.  Hokejový tím našej univerzity UMB Hockey Team sa  pochválil obhájením zlata a návštevníci podujatia sa mohli odfotiť sa s víťazným pohárom Sekeras Trophy.

Viac inoformácií o aktivitách našich klubov nájdete na stránke: Športovný klub UMB

A ak neviete, čo s deťmi v prvých prádzninových týždňoch, UMB má pre Vás riešenie —  DETSKÁ  UNIVERZITA 2019