Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - verzia pre nevidiacich

Aktuality - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Preskočiť na obsah

Pedagógovia UMB obsadili 2. miesto na volejbalovom turnaji

Telocvične na Obchodnej akadémii a Gymnázia Jozefa Gregora Tajovského na Tajovského 25 v Banskej Bystrici hostili vo štvrtok 28. novembra 2019 volejbalový turnaj základných, stredných a vysokých škôl medzi pedagógmi.

Tohto turnaja sa naša UMB každoročne zúčastňuje od jeho vzniku v roku 1992. Za celé obdobie sa UMB stala osemkrát víťazom, čo je najviac z pomedzi všetkých škôl v Banskej Bystrici. Tento rok sa tím UMB stretol v súboji o 1. miesto s rivalom ostatných rokov družstva ZŠ Sama Cambela + Brusno. Po dramatickom boji napokon družstvo UMB prehralo a obsadilo pekné 2. miesto.

Volejbalového turnaja zamestnancov škôl – Memoriálu Milana Podhradského sa zúčastnili títo zamestnanci UMB: Rastislav Kollár, Peter Mandzák, Jaroslav Popelka, Romana Schubertová, Andrea Izáková, Peter Vilhan, Juraj Kremnický, Peter Laco, Lucia Galková.

Mgr. Jaroslav Popelka, PhD.

Pedagógovia UMB obsadili 2. miesto na volejbalovom turnajiPedagógovia UMB obsadili 2. miesto na volejbalovom turnajiPedagógovia UMB obsadili 2. miesto na volejbalovom turnajiPedagógovia UMB obsadili 2. miesto na volejbalovom turnaji